Ο μετεωρολογικός μας σταθμός

Weather Underground PWS IDRAMA3

Προφορικές εξετάσεις Κρατικού Πιστοποιητικού Γλωσσομάθειας (Νοέμβριος 2010)

Ευρετήριο Άρθρου
Προφορικές εξετάσεις Κρατικού Πιστοποιητικού Γλωσσομάθειας (Νοέμβριος 2010)
Γαλλικά
Γερμανικά
Ισπανικά
Όλες οι Σελίδες
Share

Ανακοινώθηκε από το εξεταστικό κέντρο του 4ου ΓΕΛ Δράμας το αναλυτικό πρόγραμμα των προφορικών εξετάσεων του Κρατικού Πιστοποιητικού Γλωσσομάθειας που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 20-21 Νοεμβρίου 2010.

(κάντε κλικ στον παρακάτω σύνδεσμο "Περισσσότερα" για να δείτε το πρόγραμμα):

ΑΓΓΛΙΚΑ Β1
ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ 4ΟΥ ΓΕΝΙΚΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ ΔΡΑΜΑΣ
ΠΡΟΦΟΡΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ. (ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΠΡΟΦΟΡΙΚΟΥ ΛΟΓΟΥ)
ΚΥΡΙΑΚΗ 21-11-2010
ΑΙΘΟΥΣΑ 18
Α/Α ΩΡΑ Κωδικός Επίθετο Όνομα Πατρώνυμο
1 10.00-10.15 312 - 0044 ΔΟΜΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

 

 

ΑΓΓΛΙΚΑ Β2
ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ 4ΟΥ ΓΕΝΙΚΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ ΔΡΑΜΑΣ
ΠΡΟΦΟΡΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ. (ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΠΡΟΦΟΡΙΚΟΥ ΛΟΓΟΥ)
ΚΥΡΙΑΚΗ 21-11-2010
ΑΙΘΟΥΣΑ 18
Α/Α ΩΡΑ Κωδικός Επίθετο Όνομα Πατρώνυμο
1 10.15-10.30 312 - 0075 ΔΕΜΕΡΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
312 - 0080 ΚΡΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2 10.30-10.45 312 - 0107 ΚΑΛΟΥΤΣΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
312 - 0070 ΚΟΒΟΓΛΑΝΙΔΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3 10.45-11.00 312 - 0042 ΓΚΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
312 - 0092 ΔΕΡΜΕΝΤΖΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
4 11.00-11.15 312 - 0085 ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
312 - 0090 ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
5 11.15-11.30 312 - 0002 ΚΟΥΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
312 - 0048 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
6 11.30-11.45 312 - 0061 ΔΗΜΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
312 - 0099 ΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
7 11.45-12.00 312 - 0020 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΑΝΘΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
312 - 0034 ΔΑΝΔΑΝΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
8 12.00-12.15 312 - 0111 ΑΡΑΜΠΑΤΖΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
312 - 0101 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
9 12.15-12.30 312 - 0046 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
312 - 0059 LUMI MARINELA JANI
10 12.30-12.45 312 - 0076 ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
312 - 0079 ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΗΛΙΑΣ
11 12.45-13.00 312 - 0097 ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
312 - 0081 ΣΦΕΛΙΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
12 13.00-13.15 312 - 0077 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΙΩΝ
312 - 0049 ΡΑΜΦΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
13 13.15-13.30 312 - 0047 ΠΑΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
312 - 0104 ΠΑΝΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

 

 


ΑΓΓΛΙΚΑ Β2



ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ 4ΟΥ ΓΕΝΙΚΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ ΔΡΑΜΑΣ

ΠΡΟΦΟΡΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ. (ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΠΡΟΦΟΡΙΚΟΥ ΛΟΓΟΥ)

ΚΥΡΙΑΚΗ  21-11-2010


ΑΙΘΟΥΣΑ  14



Α/Α ΩΡΑ Κωδικός Επίθετο Όνομα Πατρώνυμο
1 10.00-10.15 312 - 0031 ΛΟΥΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
312 - 0089 ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 10.15-10.30 312 - 0011 ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
312 - 0105 ΚΑΤΣΙΚΑΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3 10.30-10.45 312 - 0091 ΔΟΥΒΑΛΙΔΟΥ ΦΑΙΝΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
312 - 0005 ΖΗΜΙΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4 10.45-11.00 312 - 0103 ΔΗΜΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
312 - 0074 ΔΟΓΡΑΜΑΤΖΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
5 11.00-11.15 312 - 0016 ΤΣΙΧΛΑΚΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
312 - 0015 ΓΙΑΛΑΜΠΟΥΚΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
6 11.15-11.30 312 - 0013 ΚΑΡΑΒΟΚΥΡΗ ΜΑΡΙΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
312 - 0086 ΚΥΡΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
7 11.30-11.45 312 - 0019 ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
312 - 0050 ΚΑΖΑΚΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
8 11.45-12.00 312 - 0038 ΑΡΜΕΝ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
312 - 0072 ΓΚΟΥΤΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
9 12.00-12.15 312 - 0098 ΜΕΛΛΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
312 - 0018 LIPO FRAN?ESKO FESTIM
10 12.15-12.30 312 - 0017 ΓΚΙΑΓΚΙΑΪΔΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
312 - 0004 ΚΕΚΕΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
11 12.30-12.45 312 - 0021 TSKHADIASHVILI MALVINA IMAMALI
312 - 0055 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
12 12.45-13.00 312 - 0009 ΕΡΜΕΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
312 - 0064 ΜΠΟΣΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
13 13.00-13.15 312 - 0053 ΒΛΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
312 - 0093 ΛΑΛΙΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
14 13.15-13.30 312 - 0045 ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
312 - 0083 ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ

 

 


ΑΓΓΛΙΚΑ Γ1




ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ 4ΟΥ ΓΕΝΙΚΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ ΔΡΑΜΑΣ

ΠΡΟΦΟΡΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ. (ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΠΡΟΦΟΡΙΚΟΥ ΛΟΓΟΥ)

ΣΑΒΒΑΤΟ  20-11-2010



ΑΙΘΟΥΣΑ 14




Α/Α ΩΡΑ Κωδικός Επίθετο Όνομα Πατρώνυμο
1 10.00-10.20 312 - 0069 ΚΟΒΟΓΛΑΝΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
312 - 0037 ΧΑΡΕΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2 10.20-10.40 312 - 0006 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ
312 - 0041 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3 10.40-11.00 312 - 0012 ΖΗΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
312 - 0056 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
4 11.00-11.20 312 - 0094 ΠΟΥΤΟΥΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
312 - 0084 ΧΑΤΖΗΣΠΑΣΟΥ ΕΛΕΝΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
5 11.20-11.40 312 - 0093 ΛΑΛΙΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
312 - 0039 ΘΩΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΩΜΑΣ
6 11.40-12.00 312 - 0095 ΑΛΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
312 - 0008 ΜΟΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
312 - 0032 ΠΑΡΑΣΧΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

 


 


ΓΑΛΛΙΚΑ Β1



ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ 4ΟΥ ΓΕΝΙΚΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ ΔΡΑΜΑΣ

ΠΡΟΦΟΡΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ. (ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΠΡΟΦΟΡΙΚΟΥ ΛΟΓΟΥ)

ΚΥΡΙΑΚΗ  21-11-2010



ΑΙΘΟΥΣΑ  16




Α/Α ΩΡΑ Κωδικός Επίθετο Όνομα Πατρώνυμο
1 10.00-10.15 312 - 0001 ΓΚΙΝΗ ΟΛΓΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
312 - 0058 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2 10.15-10.30 312 - 0073 ΚΥΡΙΑΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
312 - 0065 ΚΩΣΤΕΛΗ ΦΙΛΟΜΗΛΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
3 10.30-10.45 312 - 0078 ΜΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
312 - 0062 ΜΑΡΤΖΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
4 10.45-11.00 312 - 0110 ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
312 - 0014 ΤΖΙΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ

 

 


ΓΑΛΛΙΚΑ Β2



ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ 4ΟΥ ΓΕΝΙΚΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ ΔΡΑΜΑΣ

ΠΡΟΦΟΡΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ. (ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΠΡΟΦΟΡΙΚΟΥ ΛΟΓΟΥ)

ΚΥΡΙΑΚΗ  21-11-2010



ΑΙΘΟΥΣΑ 16








Α/Α ΩΡΑ Κωδικός Επίθετο Όνομα Πατρώνυμο
1 11.00-11.15 312 - 0024 ΚΟΥΤΑΛΙΔΟΥ ΑΝΘΗ ΙΩΑΝΝΗΣ
312 - 0022 ΠΑΝΟΝΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2 11.15-11.30 312 - 0036 ΑΚΡΙΤΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
312 - 0023 ΠΑΠΙΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
3 11.30-11.45 312 - 0087 ΓΙΑΓΚΟΥ ΖΩΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
312 - 0102 ΧΟΝΔΡΟΠΗΔΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

 


ΓΑΛΛΙΚΑ  Γ1




ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ 4ΟΥ ΓΕΝΙΚΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ ΔΡΑΜΑΣ

ΠΡΟΦΟΡΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ. (ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΠΡΟΦΟΡΙΚΟΥ ΛΟΓΟΥ)

ΣΑΒΒΑΤΟ  20-11-2010



ΑΙΘΟΥΣΑ  16




Α/Α ΩΡΑ Κωδικός Επίθετο Όνομα Πατρώνυμο
1 10.00-10.20 312 - 0027 ΒΕΡΒΕΡΗΣ ΕΡΜΟΛΑΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
312 - 0100 ΔΑΝΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 


 

 


ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ Β1



ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ 4ΟΥ ΓΕΝΙΚΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ ΔΡΑΜΑΣ

ΠΡΟΦΟΡΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ. (ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΠΡΟΦΟΡΙΚΟΥ ΛΟΓΟΥ)

ΚΥΡΙΑΚΗ  21-11-2010



ΑΙΘΟΥΣΑ  15




Α/Α ΩΡΑ Κωδικός Επίθετο Όνομα Πατρώνυμο
1 10.00-10.15 312 - 0096 ΔΑΛΑΛΑ ΖΩΗ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
312 - 0066 ΑΝΥΣΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΧΡΗΣΤΟΣ
2 10.15-10.30 312 - 0034 ΔΑΝΔΑΝΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
312 - 0051 ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3 10.30-10.45 312 - 0052 ΠΑΤΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
312 - 0097 ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4 10.45-11.00 312 - 0057 ΦΑΤΙΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
312 - 0026 ΜΠΡΕΖΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
5 11.00-11.15 312 - 0029 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
312 - 0067 ΙΟΡΔΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΣΥΜΕΩΝ
6 11.15-11.30 312 - 0007 ΜΠΕΣΙΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
312 - 0054 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

 


ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ Β2



ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ 4ΟΥ ΓΕΝΙΚΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ ΔΡΑΜΑΣ

ΠΡΟΦΟΡΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ. (ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΠΡΟΦΟΡΙΚΟΥ ΛΟΓΟΥ)

ΚΥΡΙΑΚΗ  21-11-2010



ΑΙΘΟΥΣΑ  15




Α/Α ΩΡΑ Κωδικός Επίθετο Όνομα Πατρώνυμο
1 11.30-11.45 312 - 0033 ΔΑΝΔΑΝΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
312 - 0106 ΔΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
2 11.45-12.00 312 - 0025 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ
312 - 0006 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ
3 12.00-12.15 312 - 0060 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ ΣΤΑΥΡΟΣ
312 - 0003 ΜΕΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
4 12.15-12.30 312 - 0010 ΝΟΥΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
312 - 0043 ΡΕΜΠΑ ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ
5 12.30.12.45 312 - 0040 ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
312 - 0068 ΤΥΧΑΛΑ ΣΕΒΑΣΤΗ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
312 - 0108 ΜΟΛΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΡΥΩΝΑΣ

 

 


ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ Γ1



ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ 4ΟΥ ΓΕΝΙΚΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ ΔΡΑΜΑΣ

ΠΡΟΦΟΡΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ. (ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΠΡΟΦΟΡΙΚΟΥ ΛΟΓΟΥ)

ΣΑΒΒΑΤΟ  20-11-2010



ΑΙΘΟΥΣΑ   15




Α/Α ΩΡΑ Κωδικός Επίθετο Όνομα Πατρώνυμο
1 10.00-10.20 312 - 0028 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
312 - 0063 ΠΑΡΑΠΕΡΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
312 - 0088 ΧΟΥΡΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

 


 

 


ΙΣΠΑΝΙΚΑ Β2




ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ 4ΟΥ ΓΕΝΙΚΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ ΔΡΑΜΑΣ

ΠΡΟΦΟΡΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ. (ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΠΡΟΦΟΡΙΚΟΥ ΛΟΓΟΥ)

ΚΥΡΙΑΚΗ  21-11-2010



ΑΙΘΟΥΣΑ  17








Α/Α ΩΡΑ Κωδικός Επίθετο Όνομα Πατρώνυμο
1 10.00-10.15 313 - 0150 ΔΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
312 - 0071 ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2 10.15-10.30 312 - 0082 ΕΥΣΤΡΑΤΙΑΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
312 - 0109 ΜΙΡΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΣΕΡΑΦΕΙΜ
315 - 0041 ΦΑΡΜΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

 


ΙΣΠΑΝΙΚΑ Γ1




ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ 4ΟΥ ΓΕΝΙΚΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ ΔΡΑΜΑΣ

ΠΡΟΦΟΡΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ. (ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΠΡΟΦΟΡΙΚΟΥ ΛΟΓΟΥ)

ΣΑΒΒΑΤΟ  20-11-2010



ΑΙΘΟΥΣΑ  17




Α/Α ΩΡΑ Κωδικός Επίθετο Όνομα Πατρώνυμο
1 10.00-10.20 312 - 0030 ΠΟΥΛΙΣΗ ΧΡΥΣΗ ΣΤΑΥΡΟΣ
313 - 0183 ΤΣΑΤΑΛΜΠΑΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

 


4ο ΓΕΛ Δράμας

Αθηνάς 30, 66100 Δράμα
Τηλ. 2521048636
Fax. 2521048689
email: mail (παπάκι) 4lyk-dramas (τελεία) dra(τελεία)sch(τελεία)gr

Ομάδα Ρομποτικής

Ομάδα Ρομποτικής
Project Hydrobot

Ομάδα Φυσικής

Ομάδα Φυσικής
Παρά 4ο
Ασφαλές Διαδίκτυο

eTwinning

https://www.etwinning.net/el/pub/index.htm
Τελευταία ενημέρωση:
Παρασκευή 03/02/2023 13:09
Μέσο κοινωνικής δικτύωσης
ΔΙΔΕ Δράμας
www.kioulanis.gr
Πλατάκης Φίλιππος
Παναγιώτης Παζούλης

Σπήλαιο Αγγίτη

Σπήλαιο Αγγίτη
<<  Φεβρουάριος 2023  >>
 Δε  Τρ  Τε  Πε  Πα  Σα  Κυ 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728     
-->