Ο μετεωρολογικός μας σταθμός

Weather Underground PWS IDRAMA3

Καθηγητές

Καθηγητές (2011)

Share

Καθηγητές: 2011-2012


Αγγελούδης Μιχαήλ ΠΕ03

Ακούτας Χάρης ΠΕ19

Αργυρόπουλος Νικόλαος ΠΕ04.01

Βλαχοδήμου Γεωργία ΠΕ02

Βογιατζή Ιωάννα ΠΕ05

Βοζίκη Στέλλα ΠΕ06

Δεληγιαννίδης Στέφανος ΠΕ03

Δεληγιαννίδου Βασιλική ΠΕ04.02

Δημοπούλου Κυριακή ΠΕ04.01 

Ευθυμιάδου Ζωή ΠΕ03 Διευθύντρια

Ευμοιρίδης Κωνσταντίνος ΠΕ17

Ίλτσιου Ρόδα ΠΕ04.01 Υποδιευθύντρια

Ιωαννίδου Ελένη ΠΕ02

Καραγιαννίδου Κυριακή ΠΕ06

Καρακάση Ελπινίκη ΠΕ04.02 Υπεύθυνη του Εργαστηρίου Χημείας

Καρύδου Αρχοντή ΠΕ09

Καρολίδου Σοφία ΠΕ02

Κιοσσέ Ελένη ΠΕ02

Κόλτσης Σταύρος ΠΕ02 Υποδιευθυντής

Κωστούλας Χρήστος ΠΕ02

Μανάβη Σαββατούλα ΠΕ07

Μαραμής Φίλιππος ΠΕ03

Μπαμπατζιάνης Δημήτριος ΠΕ20 Υπεύθυνος του Εργαστηρίου Πληροφορικής

Μπαλάσκας Λάμπρος ΠΕ03

Νένου Ελένη ΠΕ02

Νεοχωρίδου Γαβριέλα ΠΕ13

Ορφανίδου Αλεξάνδρα ΠΕ02

Παζούλης Παναγιώτης ΠΕ04.01

Παλατίδου Αγγελική ΠΕ02

Παπαδόπουλος Χρήστος ΠΕ02

Παναγιωτίδου Ελένη ΠΕ12

Παπαϊωάννου Ευαγγελία ΠΕ06

Παπαμιχαήλ Χρυσούλα ΠΕ10

Παράσχου Γεώργιος ΠΕ02

Παυλίδης Χαράλαμπος ΠΕ03

Πλάτανος Φώτιος ΠΕ11

Πλατάκης Φίλιππος Υπεύθυνος του Εργαστηρίου Φυσικής

Πουλουτίδου Παρθένα ΠΕ02

Σακελλίων Ανδρέας ΠΕ01

Σαμαρά Μαριάνθη ΠΕ01

Σαπουρίδης Στυλιανός ΠΕ02

Σκαπέτης Γεώργιος ΠΕ19 Υπεύθυνος του Εργαστηρίου Πληροφορικής, Διαχειριστής του ισότοπου.

Σταθάκης Ιωάννης ΠΕ11

Στάης Σωτήριος ΠΕ04.04

Τιμπλαλέξη Παρασκευή ΠΕ02

Τσαούση Κωνσταντίνα ΠΕ02

 

Καθηγητές 2009 (ειδικότητα)

Share

1.

ΚΙΟΥΛΑΝΗΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΠΕ01

2.

ΣΑΜΑΡΑ

ΜΑΡΙΑΝΘΗ

ΠΕ01

3.

ΣΟΥΝΔΙΑ

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΠΕ01

4.

ΤΟΜΑΤΖΙΔΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΠΕ01

5.

ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΠΕ02

6.

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ

ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

ΠΕ02

7.

ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΠΕ02

8.

ΚΙΟΣΣΕ

ΕΛΕΝΗ

ΠΕ02

9.

ΚΟΛΤΣΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΠΕ02

10.

ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΕ02

11.

ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΠΕ02

12.

ΠΑΛΑΤΙΔΟΥ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΠΕ02

13.

ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΕ02

14.

ΠΑΡΑΣΧΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΕ02

15.

ΠΟΥΛΟΥΤΙΔΟΥ

ΠΑΡΘΕΝΑ

ΠΕ02

16.

ΣΑΠΟΥΡΙΔΗΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΠΕ02

17.

ΣΕΒΔΑΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΠΕ02

18.

ΣΤΑΥΡΟΥΣΗ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΠΕ02

19.

ΑΓΓΕΛΟΥΔΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΠΕ03

20.

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΕ03

21.

ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ

ΖΩΗ

ΠΕ03

22.

ΜΑΡΑΜΗΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΠΕ03

23.

ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ

ΛΑΜΠΡΟΣ

ΠΕ03

24.

ΠΑΥΛΙΔΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΠΕ03

25.

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ

ΒΑΓΙΑ

ΠΕ03

26.

ΠΑΖΟΥΛΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΕ04

27.

ΙΛΤΣΙΟΥ

ΡΟΔΑ

ΠΕ04.01

28.

ΠΛΑΤΑΚΗΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΠΕ04.01

29.

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΠΕ04.02

30.

ΚΑΡΑΚΑΣΗ

ΕΛΠΙΝΙΚΗ

ΠΕ04.02

31.

ΓΙΑΝΝΑΚΗ

ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΠΕ04.03

32.

ΤΣΕΛΕΠΙΔΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΠΕ05

33.

ΒΟΖΙΚΗ

ΣΤΕΛΛΑ

ΠΕ06

34.

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

ΠΕ06

35.

ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΠΕ06

36.

ΓΙΟΥΣΦΑΡΑ

ΙΩΑΝΝΑ

ΠΕ07

37.

ΚΑΡΥΔΟΥ

ΑΡΧΟΝΤΗ

ΠΕ09

38.

ΜΥΛΩΝΑ

ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

ΠΕ09

39.

ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ

ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΠΕ10

40.

ΠΛΑΤΑΝΟΣ

ΦΩΤΙΟΣ

ΠΕ11

41.

ΣΤΑΘΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΕ11

42.

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ

ΕΛΕΝΗ

ΠΕ12

43.

ΒΑΛΤΟΠΟΥΛΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ

ΠΕ13

44.

ΔΑΛΑΜΠΙΡΑ

ΠΕ13

45.

ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ

ΑΝΝΟΥΛΑ

ΠΕ14.04

46.

ΣΚΑΠΕΤΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΕ19

47.

ΜΠΑΜΠΑΤΖΙΑΝΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΕ20

   

Καθηγητές 2009 (αλφαβητικά)

Share

1.

ΑΓΓΕΛΟΥΔΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΠΕ03

2.

ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΠΕ02

3.

ΒΑΛΤΟΠΟΥΛΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ

ΠΕ13

4.

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ

ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

ΠΕ02

5.

ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΠΕ02

6.

ΒΟΖΙΚΗ

ΣΤΕΛΛΑ

ΠΕ06
ΥΠΟΔ/ΝΤΡΙΑ

7.

ΓΙΑΝΝΑΚΗ

ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΠΕ04.03

8.

ΓΙΟΥΣΦΑΡΑ

ΙΩΑΝΝΑ

ΠΕ 7

9.

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΕ 03

10.

ΔΑΛΑΜΠΙΡΑ

ΠΕ13

11.

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΠΕ04.02

12.

ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ

ΖΩΗ

ΠΕ03

13.

ΙΛΤΣΙΟΥ

ΡΟΔΑ

ΠΕ04.01

14.

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

ΠΕ06

15.

ΚΑΡΑΚΑΣΗ

ΕΛΠΙΝΙΚΗ

ΠΕ04.02

16.

ΚΑΡΥΔΟΥ

ΑΡΧΟΝΤΗ

ΠΕ09

17.

ΚΙΟΣΣΕ

ΕΛΕΝΗ

ΠΕ02

18.

ΚΙΟΥΛΑΝΗΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΠΕ01
ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ

19.

ΚΟΛΤΣΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΠΕ02

20.

ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΕ02

21.

ΜΑΡΑΜΗΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΠΕ03

22.

ΜΠΑΜΠΑΤΖΙΑΝΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΕ20

23.

ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ

ΛΑΜΠΡΟΣ

ΠΕ03

24.

ΜΥΛΩΝΑ

ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

ΠΕ09

25.

ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΠΕ02

26.

ΠΑΖΟΥΛΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΕ04

27.

ΠΑΛΑΤΙΔΟΥ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΠΕ02

28.

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ

ΕΛΕΝΗ

ΠΕ012

29.

ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΠΕ06

30.

ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΕ02

31.

ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ

ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΠΕ10

32.

ΠΑΡΑΣΧΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΕ02

33.

ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ

ΑΝΝΟΥΛΑ

ΠΕ14.04
ΥΠΟΔ/ΝΤΡΙΑ

34.

ΠΑΥΛΙΔΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΠΕ03

35.

ΠΛΑΤΑΚΗΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΠΕ04.01

36.

ΠΛΑΤΑΝΟΣ

ΦΩΤΙΟΣ

ΠΕ11

37.

ΠΟΥΛΟΥΤΙΔΟΥ

ΠΑΡΘΕΝΑ

ΠΕ02

38.

ΣΑΜΑΡΑ

ΜΑΡΙΑΝΘΗ

ΠΕ01

39.

ΣΑΠΟΥΡΙΔΗΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΠΕ02

40.

ΣΕΒΔΑΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΠΕ02

41.

ΣΚΑΠΕΤΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΕ19

42.

ΣΟΥΝΔΙΑ

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΠΕ01

43.

ΣΤΑΘΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΕ11

44.

ΣΤΑΥΡΟΥΣΗ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΠΕ02

45.

ΤΟΜΑΤΖΙΔΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΠΕ01

46.

ΤΣΕΛΕΠΙΔΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΠΕ05

47.

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ

ΒΑΓΙΑ

ΠΕ03

   

4ο ΓΕΛ Δράμας

Αθηνάς 30, 66100 Δράμα
Τηλ. 2521048636
Fax. 2521048689
email: 4lykdram (παπάκι) sch (τελεία) gr

Ομάδα Ρομποτικής

Ομάδα Ρομποτικής
Project Hydrobot

Ομάδα Φυσικής

Ομάδα Φυσικής
Παρά 4ο
100 χρόνια μετά
Ασφαλές Διαδίκτυο
Το blog του 4ου
Τελευταία ενημέρωση:
Δευτέρα 18/09/2017 20:45
ΔΙΔΕ Δράμας
www.kioulanis.gr
Πλατάκης Φίλιππος
Παναγιώτης Παζούλης
ΣΕΠΛΗΔ
100 Χρόνια Ελεύθερη Δράμα
Παρανέστι VFT

Χιονοδρομικό Φαλακρού

Χιονοδρομικό Φαλακρού

Σπήλαιο Αγγίτη

Σπήλαιο Αγγίτη
Δόξα Δράμας

Ονειρούπολη

Ονειρούπολη Δράμας
Πέμπτη
21
Σεπτεμβρίου
2017
Ανατ.: 06.10
Δύση: 18.23
Σελήνη
1 ημέρας
Απόδοσις υψώσεως Τιμίου Σταυρού, Κοδράτου αποστόλου, Ιωνά προφήτου
480 π.Χ.
Ο Στρατηγός του Ξέρξη Μαρδόνιος καταλαμβάνει την Αθήνα και πυρπολεί την Ακρόπολη και την πόλη.
1532
Ο Γενουάτης ναύαρχος Αντρέα Ντόρια απελευθερώνει την Κορώνη από τους Τούρκους.
1827
Ο ρωσικός στόλος υπό τον ναύαρχο Χάυδεν φθάνει στο Ναύπλιο.
1828
Τέσσερα Ελληνικά πολεμικά πλοία εισέρχονται στον Αμβρακικό κόλπο, κυριεύουν 43 τουρκικά πλοιάρια και βυθίζουν μία κανονιοφόρο.
1904
Το αντάρτικο σώμα του Καούδη επιτίθεται εναντίον κομιτατζήδων στο χωριό Τρίγωνο των Κορεστίων.
1918
Απόσπασμα του 1/38 Συντάγματος Ευζώνων εισέρχεται στις Σέρρες.
1944
Η ΙΙΙ Ελληνική Ορεινή Ταξιαρχία εισέρχεται στο Ρίμινι Ιταλίας και υψώνει την Ελληνική Σημαία.
<<  Σεπτέμβριος 2017  >>
 Δε  Τρ  Τε  Πε  Πα  Σα  Κυ 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
-->