Εκδηλώσεις
Προγραμματα
Διαδικτυακή εκδήλωση
![](/templates/rt_infuse_j15/images/arrow.png)
![](/templates/rt_infuse_j15/images/arrow.png)
Διαδικτυακή εκδήλωση
![Αφισα Εκδηλωσης](/images/stories/Αφισα_Εκδηλωσης.jpg)
Διαδικτυακή εκδήλωση - ενημέρωση των γονέων με θέμα: Μπορώ να βοηθήσω το παιδί μου στο "τέρας" των εξετάσεων", σήμερα Τετάρτη 23/2/22, ώρα 18:30 μέσω της ηλεκτρονικής πλατφόρμας webex.
Η εκδήλωση οργανώνεται από ομάδα εκπαιδευτικών του σχολείου μας, το Σύλλογο Γονέων & Κηδεμόνων και το Κέντρο Πρόληψης Εξαρτήσεων και Προαγωγής Ψυχοκοινωνικής Υγείας "Δράση".
Link για είσοδο: https://minedu-secondary.webex.com/meet/edouloumi
Τελευταία ενημέρωση: Τρίτη 09/07/2024 09:07