Μαθητές
Αθλητισμός
Πανελλήνια νίκη στους Σχολικούς Αγώνες Δρόμου
![](/templates/rt_infuse_j15/images/arrow.png)
![](/templates/rt_infuse_j15/images/arrow.png)
Πανελλήνια νίκη στους Σχολικούς Αγώνες Δρόμου
Εκφράζουμε τα θερμά συγχαρητήρια των μαθητών, του συλλόγου των καθηγητών και του Διευθυντή του σχολείου μας, για την 1η θέση που κατέλαβε η μαθήτριά μας της Β΄ τάξης Κυνατίδου Νικολέτα στους Πανελλήνιους Σχολικούς Αγώνες σε Ανώμαλο Έδαφος Λυκείων, που πραγματοποιήθηκαν στην Αρχαία Ολυμπία σήμερα, 9 Φεβρουαρίου 2016 και ευχόμαστε παρόμοιες επιτυχίες στη ζωή της!
Τελευταία ενημέρωση: Τρίτη 09/07/2024 09:07