Ο μετεωρολογικός μας σταθμός

Weather Underground PWS IDRAMA3

Σύγχρονη Εκπαίδευση

Πρόγραμμα σύγχρονης Πέμπτης 30.04.20

Share

Επειδή το ΠΣΔ (Παν. Σχ. Δίκτυο) κατέρρευσε, παρακαλώ δείτε το αυριανό πρόγραμμα σύγχρονης ΕΑΔ (εξ αποστ. διδασκ.) στην επίσημη ομάδα του σχολείου μας στο facebook.

   

Πρόγραμμα σύγχρ. εξ αποστ. εκπαίδ.Παρασκευή 10/4/2020

Share
Πρόγραμμα σύγχρονης εξ αποστάσεως εκπαίδευσης 4ου ΓΕΛ
Παρασκευή 10/04/20
Τμήμα Εκπαιδευτικός Μάθημα Ώρα έναρξης
Α1,Α4 Μυτελέτσης Δημήτριος Φυσική 10:15
Α2 Παυλίδης Χαράλαμπος Άλγεβρα 10:30
Α3 Στανίτσας Νικόλαος Φυσική 9:00
Α3 Παυλίδης Ιωάννης Μαθηματικά 10:10
Β2 Πανταζής Ηλίας Φυσική 12:00
Β2,Β4 Στάης Σωτήριος Βιολογία 9:00
Β3 Ιωαννίδου Ελένη Φιλοσοφία 12:00
Β3 Πανταζής Ηλίας Φυσική 10:45
Β5 Παυλίδης Ιωάννης Μαθηματικά 11:15
Γ2 Βλαχοδήμου Γεωργία Νεοελληνική Γλώσσα & Λογοτεχνία 10:00
Γ4 Ιωαννίδου Ελένη Νεοελληνική Γλώσσα 11:00
Γανθ1,ανθ2 Κακιλτάκης Ευάγγελος Κοινωνιολογία 12:15
Γοικ1 Παυλίδης Χαράλαμπος Μαθηματικά 12:15
Γοικ2 Παυλίδης Ιωάννης Μαθηματικά 12:30
Γυγ Στάης Σωτήριος Βιολογία 10:15
Γυγ Μυτελέτσης Δημήτριος Φυσική 11:30
   

Πρόγραμμα σύγχρ. εξ αποστ. εκπαίδ.Τετάρτη 8/4/2020

Share

Τονίζεται στους μαθητές και τις μαθήτριες ότι δεν επιτρέπεται η βιντεοσκόπηση και η ηχογράφηση κατά τη διάρκεια των εξ αποστάσεως μαθημάτων. Αποτελεί ποινικό αδίκημα. Επίσης, απαγορεύεται η κατοχή και διακίνηση παράνομου ανάλογου υλικού. Τυχόν αποσπάσματα που σας έχουν αποσταλεί από οποιαδήποτε τηλεδιάσκεψη, από οποιοδήποτε σχολείο, παρακαλούμε να τα διαγράψετε άμεσα.

 

Πρόγραμμα σύγχρονης εξ αποστάσεως εκπαίδευσης 4ου ΓΕΛ

Τετάρτη 08/04/20
Τμήμα Εκπαιδευτικός Μάθημα Ώρα έναρξης
Α2 Στανίτσας Νικόλαος Φυσική 10:00
Α2 Παυλίδης Χαράλαμπος Άλγεβρα 11:15
Α4 Παυλίδης Ιωάννης Μαθηματικά 10:15
Α4 Στάης Βιολογία 9:00
Α5 Ιωαννίδου Ελένη Αρχαία 12:00
Α5 Στάης Βιολογία 10:15
Β1 Βλαχοδήμου Γεωργία Φιλοσοφία 10:00
Β1 Ελευθεριάδης Δημήτριος Βιολογία 11:00
Β2 Βλαχοδήμου Γεωργία Φιλοσοφία 11:00
Β2 Παυλίδης Χαράλαμπος Γεωμετρία 12:30
Β3 Ελευθεριάδης Δημήτριος Βιολογία 10:00
Β5 Παυλίδης Ιωάννης Μαθηματικά 11:30
Βθετ3 Παυλίδης Ιωάννης Μαθηματικά Κατ. 9:00
Γ4 Ιωαννίδου Ελένη Νεοελληνική Γλώσσα & Λογοτεχνία 11:00
Γανθ1Γανθ2 Κακιλτάκης Ευάγγελος Κοινωνιολογια 9:15
Γυγ Στάης Βιολογία 11:30
   

Πρόγραμμα σύγχρ. εξ αποστ. εκπαίδ.Τρίτη 7/4/2020

Share
Πρόγραμμα σύγχρονης εξ αποστάσεως εκπαίδευσης 4ου ΓΕΛ
Τρίτη 07/04/20
Τμήμα Εκπαιδευτικός Μάθημα Ώρα έναρξης
Γ2 Βλαχοδήμου Γεωργία Νεοελληνική Γλώσσα & Λογοτεχνία 10:00
Γανθ2 Ιωαννίδου Ελένη Ιστορία 11:00
Α5 Ιωαννίδου Ελένη Αρχαία 12:00
Β5 Ελευθεριάδης Δημητρ Βιολογία 10:00
Β3 Ελευθεριάδης Δημητρ Χημεία 11:00
Α5 Στανίτσας Νικόλαος Φυσική 10:30
Γθετ2 Στανίτσας Νικόλαος Φυσική 9:15
Γανθ2 Κακιλτάκης Ευάγγελος Κοινωνιολογία 9:30
Γανθ1 Κακιλτάκης Ευάγγελος Κοινωνιολογία 10:45
Α1 Στάης Σωτήριος Βιολογία 9:00
Γυγ Στάης Σωτήριος Βιολογία 10:15
Α2 Στάης Σωτήριος Βιολογία 11:30
Α1 Παυλίδης Χαράλαμπος Γεωμετρία 10:15
Γοικ1 Παυλίδης Χαράλαμπος Μαθηματικά κατ. 11:30
Α2 Παυλίδης Χαράλαμπος Γεωμετρία 12:45
Α4 Παυλίδης Ιωάννης Μαθηματικά 9:30
Βθετ3 Παυλίδης Ιωάννης Μαθηματικά κατ. 10:45
Γοικ2 Παυλίδης Ιωάννης Μαθηματικά κατ. 12:00
   

Σελίδα 2 από 4

4ο ΓΕΛ Δράμας

Αθηνάς 30, 66100 Δράμα
Τηλ. 2521048636
Fax. 2521048689
email: 4lykdram (παπάκι) sch (τελεία) gr

Ομάδα Ρομποτικής

Ομάδα Ρομποτικής
Project Hydrobot

Ομάδα Φυσικής

Ομάδα Φυσικής
Παρά 4ο
100 χρόνια μετά
Ασφαλές Διαδίκτυο
Το blog του 4ου
Τελευταία ενημέρωση:
Τρίτη 20/10/2020 18:02
ΔΙΔΕ Δράμας
www.kioulanis.gr
Πλατάκης Φίλιππος
Παναγιώτης Παζούλης
ΣΕΠΛΗΔ
100 Χρόνια Ελεύθερη Δράμα
Παρανέστι VFT

Χιονοδρομικό Φαλακρού

Χιονοδρομικό Φαλακρού

Σπήλαιο Αγγίτη

Σπήλαιο Αγγίτη
Δόξα Δράμας

Ονειρούπολη

Ονειρούπολη Δράμας
<<  Ιούλιος 2020  >>
 Δε  Τρ  Τε  Πε  Πα  Σα  Κυ 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
-->